Trinidad Scorpion Moruga celé sušené 10 g

Hodnocení 0 z 5

119 

Představte si 5 tisíc feferonek v jediném kousnutí. Že to nejde? Pořiďte si sušenou Trinidad, rehydratujte ji a užijte si pekelnou jízdu. Na vlastní nebezpečí!

 

Trinidad Scorpion Moruga patří mezi nejpálivější papričky na světě.

Pálivost: extrémní, cca 1 200 000-2 500 000 SHU

Země původu: Taiwan

Obsah: 10 g (balení obsahuje cca 10 sušených chilli papriček Trinidad Scorpion Moruga)

Upozornění: s papričkami je třeba zacházet opatrně. Dejte pozor na zasažení sliznic a očí. Konzumaci důrazně nedoporučujeme vážně nemocným a citlivým osobám. V žádném případě nepodávejte dětem.

Katalogové číslo: 274480 Kategorie:

Představte si pálivost omáčky Tabasco vynásobenou 500×. Tak nějak pálí právem obávaná chilli paprička Trinidad Scorpion Moruga.

Ještě se nebojíte? Dobře. Dodejme, že její semena vás popálí i přes latexové rukavice. Že se z ní vyrábí pepřový sprej. A že nějakou dobu úřadovala jako nejpálivější paprička na světě. Byla první, které se podařilo překonat dříve nepředstavitelnou hranici 2 000 000 SHU. Respekt je na místě, Trinidad Scorpion Moruga byla vyšlechtěna pro to, aby se stala zabijákem a nezklamala. Rozhodně je jen pro ty největší drsňáky.

Její chuť je lehce ovocná, ale potrvá, než se k ní propracujete a možná ani nebudete ve stavu, kdy byste ji mohli vnímat. Když se do papričky zakousnete, objevíte nový pojem výrazu „peklo“… a ono se navíc bude stupňovat a stupňovat. Paprička pálí víc a víc a neopustí vás minimálně dvacet minut. Až ke konci tohoto očistce bude pomalu patrná i ona přátelsky znějící „ovocná chuť“.

Pokud máte pro strach uděláno, můžete sušenou papričku naložit do horké vody, počkat cca 15 minut a tím jí rehydratovat do téměř původního čerstvého stavu. Pak bude ideální na kousání, tedy pokud jste šílený sebevrah, bez urážky. S obdivným podtextem.

V podobně mletého koření ji samozřejmě můžete přidat i do jakéhokoliv jídla. Ale nenechte se zmýlit, i malý poprašek mletého chilli z Trinidad Scorpion Morugy udělá z každého jídla ďáblovo dílo.

Fakt to nedávejte lidem potají ze srandy, fakt ne, hraničí to s týráním.

Pokud vás zajímá paprička sama o sobě, je veliká asi jako golfový míček. Pokud rozumíte chilli papričkám, asi víte, že právě ty nejmenší bývají nejdivočejší. Trinidad Moruga slibuje peklo i svou sytou červenou barvou, výrazným zvrásněním a podivným tvarem.

Pokud si v téhle kruťárně libujete, určitě ochutnejte i ďábelský Trinidad Scorpion Moruga mash. A pokud jste opravdový super šílenec, ochutnejte i ještě o něco vražednější dobrůtky z momentálně nejpálivější chilli papričky na světě Caroliny Reaper.

 

Pálivost

cca 1 200 000 – 2 500 000 SHU

Hmotnost

10 g

Paprička

Země původu

Taiwan

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trinidad Scorpion Moruga celé sušené 10 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.