Trinidad Scorpion Moruga vločky 10 g

Hodnocení 0 z 5

119 

Fakt to nedávejte lidem potají ze srandy, fakt ne, hraničí to s týráním.

 

Trinidad Scorpion Moruga je jednou z nejpálivějších chilli papriček na světě. Vločky jsou ideální pro ozdobení a dochucení hotového jídla.

Pálivost: extrémní, cca 1 200 000-2 500 000 SHU

Země původu: Taiwan

Obsah: 30 g (pouze 100% vločky z chilli papriček Trinidad Scorpion Moruga)

Upozornění: s papričkami je nutno zacházet velmi opatrně. V žádném případě nedávejte dětem, konzumaci důrazně nedoporučujeme ani vážně nemocným a citlivým lidem. Dejte také pozor na zasažení očí a sliznic.

Katalogové číslo: 844927 Kategorie:

Chilli paprička Trinidad Scorpion Moruga je rozhodně jednou z těch, které si zaslouží respekt. Tady už nejde o žádnou dětskou hru, žádné něžné lechtání jazýčků alá Habanero. Tohle je vyšší liga pro chilli přeborníky. A nejspíš vás dostane i tak na kolena.

Dokážete si představit, jak by asi chutnalo 5 tisíc feferonek v jediném kousnutí? Nebo pálivost omáčky Tabasco vynásobenou 500×? Nojo, těžce se to představuje. Kousněte si do papričky Trinidad Scorpion Moruga a přesně tohle poznáte. A hned tak se té pekelné ráže nezbavíte. Ač vám bude pálivost papričky připadat nesnesitelná, bude za chvíli dokonce horší. Moruga má pomalejší rozjezd a její extrémní pálivost se rozjede až po chvíli.

Pokud přežijete 20 minut, kdy budete jen s těží dýchat, můžete si všimnout, že má Trinidad ovocnou chuť. Ale upřímně? Nejspíš budete mít tak popálený chřtán, že to nepoznáte.

Všechno tohle vás láká? Sen o pekle je pro vás tím správným adrenalinem? Pak jste u špatného produktu, vločky z Trinidad Morugy jsou ideální pro vaření, což je (jen o málo) mírnější forma sebetýrání. Pokud chcete opravdový prožitek pro sebevrahy, pořiďte si buď sušenou chilli papričku Moruga (můžete ji naložit do vody a pak si vesele kousnout a umřít) nebo zkuste podobně ďábelský mash z Trinidad.

A nebo však víte. Nasypte tam toho kotel. Na vlastní nebezpečí.

Pár zajímavostí:

  • Semena Trinidad Scorpion Morugy vás popálí i přes latexové rukavice.
  • Vyrábí se z ní pepřový sprej.
  • Nějakou dobu úřadovala jako nejpálivější paprička na světě v Guinessovce.
  • Byla první, které se podařilo překonat dříve nepředstavitelnou hranici 2 000 000 SHU.
  • Byla vyšlechtěna v USA speciálně pro to, aby se stala zabijákem.
  • Je veliká asi jako golfový míček. Jen trochu červený, zvrásněný a děsivý.

 

Pokud na ní máte chutě, jste šílenec. A právě pro vás je zde i největší výzva, Carolina Reaper. V současnosti nejpálivější chilli paprička na světě.

 

Pálivost

cca 1 200 000 – 2 500 000 SHU

Hmotnost

10 g

Paprička

Země původu

Taiwan

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trinidad Scorpion Moruga vločky 10 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.